RESERVATION: (+48) 722 394 778

O Nas

[wpc_special_heading heading_1=”Canappka” heading_2=”Witamy w krainie dobrego jedzenia”]

Od 2008 roku restauracje Canappka udowodniają, że warto inwestować w dobre jedzenie, a stworzony przez nas restauracje pozwalają naszym gościom każdego dnia jeść smacznie i przede wszystkim zdrowo.

W prowadzeniu restauracji Canappka nie uznajemy kompromisów: samodzielnie wypiekamy pieczywo na nasze kanapki, starannie dobieramy i kontrolujemy dostawców, aby najświeższe owoce i warzywa docierały do naszych restauracji codziennie, jeszcze przed świtem.

Nasz filozofia i konsekwencja w działaniu pozwoliły nam stworzyć silną i rozpoznawalną markę, a w świadomości naszych gości pozostajemy jako miejsce do którego zawsze warto wrócić na najlepsze śniadanie w mieście

[wpc_special_heading text_align=”center” heading_1=”Dołącz do Nas!” heading_2=”Pakiet franczyzowy”]

Poprzez przygotowany pakiet franczyzowy oddajemy w Państwa ręce sprawdzony model biznesowy, który przez ostatnie kilka lat udowodnił słuszność przyjętych założeń.

Zarówno koncepcja finansowa prowadzenia restauracji Canappka pozwala na utrzymanie planowanej rentowności przedsięwzięcia i szybki zwrot z inwestycji, jak i przyjęta filozofia marketingowa wykreowała restauracje Canappka jako ulubione miejsce spotkań śniadaniowo-lunchowych dla wielu naszych gości.

[wpc_special_heading heading_1=”Canappka ” heading_2=”Co nas wyróżnia „]

Asortyment naszych lokali zapewnia szeroki wybór pysznych kanapek zarówno tradycyjnych polskich jak i nowości dotychczas niedostępnych na naszym rynku, dodatkowo szeroki wybór świeżych owoców, sałatek warzywnych, dań lunchowych, oraz szeroka gama produktów dodatkowych.

Umiejscowienie naszych restauracji w centrach miast, na terenach o dużym nasileniu ruchu pieszego szczególnie w godzinach porannych pozwala na bezpośrednie zainteresowanie canappkową ofertą naszą grupę docelową preferującą zdrowe jedzenie w przeciwieństwie do dostępnych produktów typu fast food

Nasze wartości to niezapomniany smak, świeżość i gwarancja jakości każdego dnia

kontakt